Сервіс

Сервіс
Сервіс

На базі ПП "Альтаїр Плюс" існує конструкторський та сервісний відділи в яких працюють дипломовані конструктори, інженери, проектувальники, з великим досвідом роботи в проектуванні, модернізації обладнання.

Постійно ведеться контроль якості, і при необхідності - модернізація продукції, що випускається.
Сервісний відділ ПП «Альтаїр Плюс» здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування, ремонт продукції, що випускається.

Конструкторський відділ ПП «Альтаїр Плюс» займається розробкою нової продукції. Постон ведеться контроль продукції, що випускається. Освоюється нове і сучасне виробниче обладнання.

Здійснюємо так само переобладнання нашої продукції, при необхідності, виходячи з технологічного процесу замовника. (Наприклад, при відборі проб виникають проблеми через унікальність обладнання замовника, при цьому використання стандартних інструментів для відбору не є можливим).

Усi питання Ви можете задати через форму зворотного зв'язку на сторінці контактів, через чат на сайті, або зателефонувавши нам по будь-якому із зазначених на сайті телефону. Менеджери компанії з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання в найкоротші терміни.